عاقبت مدرسه پینوکیو چه می شود؟

لاری پور: ما انصراف دادیم/سنجابی: به صلاحدید ما کنار گذاشته شدند

کد خبر :‌ 323
کد خبر :‌ 323

نیلوفر لاری‌پور بازیگر نمایش « با تأیید خبر انصراف چهار بازیگر این نمایش پس از اولین اجرای آن توضیح داد: من، فرزاد حسنی، رویا دعوتی و مروارید کاشیان انصراف خودمان را از بازی در نمایش «مدرسه پینوکیو» اعلام کرده ایم.
 
وی افزود: ما در نمایشی قرار بود بازی کنیم که هیچ امکاناتی از جمله دکور،  لباس و هرآنچه که برای اجرای یک نمایش لازم است، در اختیار نداشتیم و با وجود ۶ ماه تمرین، حتی یک بار هم با نور تمرین نکرده بودیم.

وی ادامه داد: این نمایش بسیار بی‌نظم پیش رفت تا جایی که هیچ قراردادی با ما بسته نشده است و این به دلیل بی تعهدی کارگردان کار است. ما روز یکشنبه ۱۷ آذرماه که اولین اجرای نمایش بود، با لباس خودمان روی صحنه رفتیم و حتی تا روز قبل از اجرا خواهش کردیم که لوازم مورد نیاز تهیه بشود چرا که در یک صحنه خالی نمی شود بازی کرد، اما ترتیب اثر داده نشد و تصمیم گرفتیم از حضور در این نمایش انصراف بدهیم.

لاری پور تاکید کرد: روز اول اجرا برای احترام به بازیگران دیگر این نمایش و تماشاچیان روی صحنه رفتیم اما تصمیم گرفتیم در نمایشی که شان، موقعیت و احترام ما حفظ نمی‌شود، انصراف دهیم و از آنجا که قراردادی با ما بسته نشده است طبیعتا حق با ما است و قادر به تحمل این وضعیت در روز دوم نبودیم.

این در حالی است که کارگردان این نمایش از کنار رفتن این چهار بازیگر به با صلاحدید کارگردان می گوید: هر چهار نفر به دستور و خواست ما از اجرا کنار رفتند. این چهار نفر در اولین شب اجرای نمایش، بی نظمی در اجرا داشتند که بحثی بین ما و آنها صورت گرفت و گفتیم نباید این گونه باشد و کار به این جا کشیده شد.
کارگردان «مدرسه پینوکیو» در واکنش به سخنان نیلوفرلاری پور یکی از  چهار بازیگر جدا شده از این نمایش اظهار کرد: من به عنوان کارگردان کاری را روی صحنه بردم و صلاح دیدم این گونه نمایش را روی صحنه ببرم.
 
لاری پور در پایان اظهار کرد: خیلی عجیب است که هم چنان بلیت فروشی ادامه دارد، چرا که نقش اصلی این کار به من سپرده شده بود. به نظر می‌رسد این کار باید جدی‌تر  از طریق اداره تئاتر و مسئولان سالن پیگیری شود.
 

آرش سنجابی کارگردان نیز اضافه کرد: من تیم بزرگی  به نام گروه تئاتر «دیگر» دارم که بازیگران بزرگی دارد و هر نمایشی که بخواهم روی صحنه ببرم، در این گروه بزرگ بارها تمرین می شود. بنابراین از میان آن ها، بازیگرانی که آماده اجرا برای این نمایش هستند، به عنوان جایگزین انتخاب خواهم کرد اما این اطمینان را می دهم که کیفیت اجرای این نمایش روی صحنه مشخص می شود و امشب بعد از انتشار پوستر رسمی و جدید این نمایش، اسامی بازیگران جایگزین نیز مشخص خواهد شد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟