طی مراسمی رسمی در سازمان شهرداری؛

شهرام شکیبا مدیر آفرینش‌های ادبی شهرداری تهران شد

کد خبر :‌ 1078
کد خبر :‌ 1078

اختصاصی ترنم شعر/ شهرام شکیبا به عنوان سرپرست مدیریت آفرینش‌های ادبی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منصوب شد.
 
طی مراسمی با حضور مشاور و مدیر کل حوزه ریاست، معاون رسانه، ارتباطات و فضای مجازی، مدیر کل حراست و مدیران و مشاوران معاونت هنری برگزار شد، سید شهرام شکیبا، از فعالان برجسته حوزه هنر و ادبیات به سمت سرپرست مدیریت آفرینش‌های ادبی معاونت هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران منصوب شد.
 
 امیرحسین سمیعی، معاون هنری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در این مراسم با تاکید بر ضرورت و اهمیت پاسداشت زبان و ادبیات فارسی به عنوان یکی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) بر قوام‌بخشی ارزش‌های متعالی و اعتلای باورهای راستین معنوی در ذهن و زبان مخاطبان به عنوان ماموریت مهم مدیریت آفرینش‌های ادبی تاکید کرد.
 
سمیعی همچنین توجه ویژه به پرورش بهینه قابلیت‌های ادبی نوجوانان، جوانان و شهروندان، تسهیل ارتباطات حرفه‌ای دست‌اندراکاران و فعالان حوزه ادبیات و ارتقای جایگاه کانون‌ها، انجمن‌ها و محافل ادبی را از وظایف این مدیریت برشمرد.
 
لازم به ذکر است سید شهرام شکیبا مجری و شاعر با سابقه کشور است که در جشنواره‌های مختلف ادبی و طنز به عنوان داور حضور داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟