طبق اعلام خانواده طبایی؛

استاد علیرضا طبایی راهی بیمارستان شد

کد خبر :‌ 293
کد خبر :‌ 293

فرزند علیرضا طبایی اعلام کرد که پدرش از بیمارستان به خانه منتقل شده است؛ اما برای آنژیو قلب فردا راهی بیمارستان امام خمینی (ره) می‌شود.

 احمد طبایی در گفت‌وگویی اظهار کرد: طی روزهای گذشته پدر از بیمارستان به خانه منتقل شده است؛ اما فردا برای آنژیو قلب راهی بیمارستان امام خمینی‌ (ره) خواهد شد. قرار است آنژیو انجام شود تا بعد از آن پزشکان تصمیم بگیرند و اگر نیاز باشد ممکن است که مجبور به عمل قلب باز شویم. البته انشالله که نیاز نباشد و به روش‌های دیگر این مشکل حل شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر سه رگ پدر، گرفتگی دارد که یکی اصلی و دو رگ دیگر فرعی است. از این رو قرار شده است که اگر با آنژیو مشکل دو رگ فرعی حل شد برای وضعیت رگ اصلی هم تصمیمی گرفته شود.

علیرضا طبایی، روز سه‌شنبه (۱۴ آبان‌ماه) دچار عارضه قلبی شد و با اورژانس به بخش سی‌سی‌یوی بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل و در آنجا بستری شد.
 
علیرضا طبایی زاده ۱۴ آذر سال ۱۳۲۳ در شهر شیراز است که اولین مجموعه شعرش با عنوان «جوانه‌های پاییز» در تیرماه ۱۳۴۴ منتشر شد. از این شاعر مجموعه‌ شعرهای «جوانه‌های پاییز» سال ۱۳۴۴‌، انتشارات پیروز، «از نهایت شب» سال ۱۳۵۰‌، انتشارات بامداد، «خورشیدهای آن سوی دیوار» سال ۱۳۶۰، انتشارات توس، «شاید گناه از عینک من باشد» سال ۱۳۸۵‌، انتشارات آیینه جنوب (این مجموعه به عنوان کتاب سال‌، برگزیده جایزه شعر خبرنگاران شد.)، «مادرم ایران» سال ۱۳۹۱، انتشارات شادان، «تندر اما ناگهانی‌تر» سال ۱۳۹۲، انتشارات آوای کلار منتشر شده است.
 

منبع: ایبنا 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟