همزمان با سالروز تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان؛

نشست هشتم کانون ادبی نفس برگزار شد

اختصاصی ترنم شعر/ هشتمین نشست کانون ادبی نفس همزمان با سالروز تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان با حضور جمعی از شاعران و ترانه سرایان برگزار شد.

هشتمین نشست کانون ادبی نفس در سالن آفرینش فرهنگسرای فردوس برگزار شد و در این مراسم که با برنامه های ویژه اهدای عضو همراه شد، علاوه بر شعرخوانی، پخش نماهنگ و سخنرانی علمی اهدای عضو، غرفه صدور آنی کارت اهدای عضو نیز دایر بود.

در این نشست حمیدرضا امیرافضلی شاعر و ترانه سرا و دبیر شورای سیاست گذاری ادبی انجمن اهدای عضو ایرانیان درباره برنامه های کانون نفس برای درونی کردن فرهنگ اهدای عضو گفت: کانون ادبی نفس در دوران کرونا سعی کرد برای حفظ سلامت افراد، فعالیت های خود را در جهت اعتلای فرهنگ اهدای عضو به صورت مجازی ادامه دهد و اینک پس از مدت ها، هشتمین نشست خود را در سالروز تاسیس انجمن اهدای عضو ایرانیان برگزار می کند.

 حمیدرضا امیرافضلی دبیر کانون ادبی نفس همچنین ضمن تقدیر از نقش تاثیرگذار هنر و ادبیات، اهالی قلم را به تولید آثار هر چه بیشتر در زمینه ی اهدای عضو دعوت کرد و گفت تصمیم داریم ترانه هایی که با موضوع اهدای عضو سروده می شوند را با همکاری کمیته موسیقی انجمن به مرحله تولید برسانیم.

در این مراسم که با اجرای عمران میری برگزار شد، کورس احمدی، دکتر مهدی موسوی میرکلایی، دکتر فریبا عباسی، نیما ایمانی، آرزو سبزوار قهفرخی، نرگس جعفری، رضا شاهین، شهلا اسماعیلی، ساناز قوامی، رضا پناهیان آلوارس، عبدالرضا نورپور و دیگر شاعران و ترانه سرایان حاضر به شعرخوانی پرداختند.

در ادامه این نشست مهرداد آرامش سفیر سخنران انجمن با تشریح علمی فرآیند اهدای عضو به لزوم برگزاری برنامه های فرهنگی هنری برای آگاهی بخشی به مردم اشاره کرد و ضمن تقدیر از اهالی قلم برای مشارکت در این حرکت انساندوستانه، نشست های کانون ادبی نفس را در این مسیر بسیار تاثیرگذار و حائز اهمیت توصیف کرد. در پایان این نشست متقاضیان کارت های اهدای عضو خود را از غرفه صدور آنی کارت دریافت کردند.

شایان ذکر است نشست های کانون ادبی نفس با حمایت انجمن اهدای عضو ایرانیان و با تلاش دکتر اسماعیل امینی، عبدالجبار کاکایی، چیستا یثربی، روزبه بمانی، حمیدرضا امیرافضلی، علیرضا بدیع، عمران میری، صابر قدیمی و مژده لواسانی به صورت ماهانه و در شهر تهران برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟