از سوی دبیرخانه جشنواره؛

فراخوان هشتمین دوره جایزه شعر شاملو اعلام شد

کد خبر :‌ 920
کد خبر :‌ 920

فراخوان برگزاری هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو منتشر شد.

فراخوان برگزاری هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو منتشر شد. در این فراخوان آمده است: «پس از هفت دوره برگزاری مستمر جایزه‌ی شعر احمد شاملو، اینک مؤسسه‌ی الف. بامداد و دبیرخانه‌ی جایزه همچون گذشته با اتکا به پشتیبانی مشفقان دغدغه‌مند و به پشتوانه‌ی استقبال روزافزون و مؤثر شاعران و ناشران شعر، امسال هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو را برگزار می‌کند. به سیاق هر سال، مجموعه‌ی برگزیده‌ی این دوره از میان کتاب‌های شعر نو منتشرشده در سال گذشته (سال ۱۴۰۰ خورشیدی) انتخاب و در مراسم اختتامیه‌ی جایزه در روز بیست و یکم آذر ۱۴۰۱ (هم‌زمان با نود و هفتمین زادروز شاعر معاصر، احمد شاملو) معرفی خواهد شد. 

از شاعران گرامی و نیز ناشرانی که در زمینه‌ی انتشار شعر فعالیت دارند درخواست می‌کنیم، در صورت تمایل به شرکت در این رقابت ادبی، حداکثر تا پایان خردادماه امسال تعداد «سه نسخه» از کتاب‌های «چاپ اول» «شعر نو» خود را که در سال ۱۴۰۰ خورشیدی منتشر شده برای دبیرخانه‌ی این جایزه بفرستند. 

ارسال کتاب برای دبیرخانه به منزله‌ی علاقه‌مندی به شرکت در این رقابت ادبی تلقی می‌شود، از این رو فقط کتاب‌هایی که در مهلت مشخص‌شده برای دبیرخانه ارسال شود در رقابت شرکت داده خواهد شد.
(توضیح آن که تاریخ مورد استناد تاریخی است که در شناسنامه‌ی کتاب درج شده باشد.)

نشانی: استان البرز، کرج، بلوار جمهوری، بوستان چهارم، پلاک۳۲۳، واحد پنج. کد پستی ۳۱۴۳۹۶۵۵۹۸ 

دبیرخانه‌ی هشتمین دوره‌ی جایزه‌ی شعر احمد شاملو 
۱ اردیبهشت ۱۴۰۱»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟