در نهمین نشست کانون اعلام شد؛

چاپ اشعار شاعران عضو کانون ادبی نفس

کد خبر :‌ 1084
کد خبر :‌ 1084

اختصاصی ترنم شعر / نهمین نشست کانون ادبی نفس با حضور شاعران و اعضای کانون نفس در فرهنگسرای خانواده (شفق) برگزار شد. 

نهمین نشست کانون ادبی نفس با حضور جمعی از شاعران و ترانه‌سرایان و اجرای صابر قدیمی برگزار شد. آغاز این برنامه به ادای احترام به یاد و خاطره دکتر افشین یداللهی شاعر، ترانه‌سرا و از سفیران تاثیرگذار در فرهنگ‌سازی اهدای عضو اختصاص داشت.

در این نشست حمیدرضا امیرافضلی دبیر کانون ادبی نفس ضمن تقدیر از حضور پررنگ شاعران و نویسندگان در اعتلای فرهنگ اهدای عضو، از چاپ و انتشار اولین مجموعه شعر نفس خبر داد و گفت به زودی و در راستای فرهنگ‌سازی هرچه بیشتر، تمامی اشعار مرتبط با اهدای عضو گردآوری و چاپ خواهد شد و از علاقمندان خواست تا آثار خود را برای چاپ در این کتاب ارسال کنند.

در این مراسم همچنین دکتر اسماعیل امینی رئیس هیئت مدیره کمیته ادبی ضمن تاکید بر نقش هنر و ادبیات در فرهنگ‌سازی، به تبیین نقش فرهنگ در جوامع انسانی و فعالیت‌های انسان‌دوستانه پرداخت.  در نشست کانون نفس عبدالجبار کاکایی، دکتر اسماعیل امینی، عباس سجادی، کورس احمدی، دکتر علی آبان، مهدی استاداحمد، محسن انشایی، داوود رحمت‌اللهی، علی ایلیا، مسعود امامی، دکتر مریم سلیمی، یلدا انگالی، نیما ایمانی، مریم آرام، دکتر زینب کوشکی، دکتر عاطفه میرسعیدی، امید چاوشی، ستاره جوادزاده، ساناز قوامی، خلیل جوادی، مریم آرام، بابک وهابی، سیروس ذکایی، ستاره چگینی، امیرعلی سلیمانی، عباس کریمی، آرزو سبزوار قهفرخی و دیگر شاعران حاضر به شعرخوانی پرداختند.

در پایان این نشست ادبی، متقاضیان کارت اهدای عضو خود را از غرفه صدور آنی کارت دریافت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه های ترنم شعر

پست های مرتبط

0:00
0:00
آیا مطمئن هستید که می خواهید قفل این پست را باز کنید؟
زمان بازگشایی قفل : 0
آیا مطمئن هستید که می خواهید اشتراک را لغو کنید؟